Czym jest Yerba Mate Green?

Główny składnik kompozycji Yerba Mate Green to oczywiście Mate Green z Brazylii. Najwyższa półka mate. Zawiera ok. 95 % listków i 5% patyczków. Znajdziesz tutaj klasyczną, mocną despaladę oraz niezliczoną ilość kompozycji smakowych. Jako dodatki do mieszanek zastosowano wysokiej jakości, zdrowe zioła, płatki kwiatów czy też suszone owoce. Wszystko to okraszone jest przyjemnymi, a często zaskakującymi aromatami. Spotkasz tu zapachy takie jak jabłkowy, soczyste mango, a nawet kaktus! Każdy znajdzie dla siebie coś pośród wyjątkowej palety Yerba Mate Green!

Którą kompozycję Yerba Mate Green wybrać?

Każda mieszanka Yerba Mate Green ma swoją unikalną specyfikę ze względu na starannie dobrane dodatki. Przy wyborze możemy sugerować się hiszpańskimi nazwami, które określają dla kogo szczególnie zalecana jest dana Yerba Mate Green. Poniżej znajdziecie przetłumaczone hiszpańskie nazwy:

Corazon – to często spotykane w latynoskich piosenkach słowo oznacza serce. 

Flor de Limonero – ta piękna nazwa to w dosłownym tłumaczeniu kwiat cytryny. Spodziewać się możemy pod nią cytrusowego orzeźwienia.

Frutilla con Vainilla – aromatyczna nazwa, która oznacza po Polsku truskawkę z wanilią.

Fuerte – El Fuerte to malutkie miasto lezące w Meksyku. Tłumaczymy to na przymiotnik „silny„. Kompozycja dla meksykańskich macho prosto z pełnego siły miasta El Fuerte. Jeśli czujesz się na siłach spróbuj kompozycji Mate Green Fuerte!

Hierbas – opakowanie tej mate nie przypadkowo jest pełne ziół. Jej nazwa to po hiszpańsku po prostu „zioła„.

La Alma Pura – jak wszyscy wiemy, w zdrowym ciele zdrowy duch! Mieszanka ta jest tego świetnym przykładem. La Alma Pura to z hiszpańskiego „czysta dusza„.

Las Flores – w opakowaniu znajdziemy mnóstwo barwnych kwiatów, które znakomicie komponują się z zieloną brazylijską yerbą. Nazwę tę tłumaczy się na Polski oczywiście jako „kwiaty„.

Manzana Damiana – bardzo ciekawie brzmiąca nazwa. Jej pierwszy człon oznacza nasze poczciwe, uwielbiane w Polsce, jabłko. Jesteście ciekawi jak tłumaczymy jej drugą połówkę? Otóż, nie tłumaczymy jej, jest to po prostu zioło o nazwie Damiana. ;-)

Mas Energia – Yerba Mate zapewnia nam energię i moc na cały dzień. Co w przypadku kiedy potrzebujemy jeszcze więcej mocy? Zapewni nam ją Mate Green Mas Energia, której nazwę tłumaczymy oczywiście na „więcej mocy„!

Naranja Lapacho – chyba nikogo nie zaskoczymy tym, iż będziemy mówić tu o pomarańczy. Jednak co kryje się pod nazwą Lapacho? Jest to kora drzewa, która Indianie stosowali do sporządzania swoich naparów.

Oriental – ta owocowo kwiatowa mieszanka to po prostu „wschodni” akcent wśród pozostałych indiańskich kompozycji Mate Green.

Silueta – nazwa ta oznacza to po Polsku „sylwetka”. Któż z nas nie marzy, aby mieć ją w idealnej formie? Yerba Mate Green Silueta może nam w tym zadaniu znacząco pomóc.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 60